zdrojíík

zápis SB

co by měla splňovat každá barbie

22. srpna 2010 v 14:21 |  Fashion

stačí click na celý článek
♥ Zdravé vlasy- bez lupů, suchých konečků, mastné pokožky hlavy.. Nemusí být blond barva! Barbie styl neudává povinnost ničit si vlasy kysličníkem! Proto klidně barbie můžou být i zrzky..


♥ Společenské chování, výborné výsledky ve škole, slušný slovník.


♥ Pěkná postava, není nutné aby byla opálená sluncem-známe samoopalováky, takže ty peníze klidně obětujeme do umělého sluníčka.


♥ Zdravá strava.Ale sme tam čokoládu,čokoládovou tyčinku...to by byl hřích nevzat si jí..Vždyt čokoládu má ráda každá holka.


♥ Vždy upravená-nikdy ne rozcuchané vlasy, zmuchlané oblečení. Není podmínkou mít něco růžového na sobě, ale ve vašem šatníku panuje ve většině oblečení růžová. Spíš je kladen důraz na srpávné zvolení střihu oblečení, perfektní kombinovanost.


♥ Kosmetika- perfektní a bezchybný make-up..Většina pěněz vkládána právě do kosmetiky a oblečení. Pěstění pleti a těla. Znalost a používání kvalitních kosmetických značek. (avon, oriflame)


♥ Vnímat styl barbie jako součást života- žádné pozérství!


A teď několik tipů, jak hned okolí zareaguje, že jste barbie: čelenky, minisukně, doplňky, balerínky..atd...


Mnoho lidí se domnívá, že barbie se řídí určitými pravidly..ale pravdila má barbie v sobě! tím je myšleno, že barbie neposlouchá např. satanismus, emo hudbu, ale klidně si poslechne ráda kromě slaďáckého popu a popu i hip hop či r´n´b.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 šarmánek šarmánek | 24. října 2010 v 12:27 | Reagovat

Pravda pravdoucí! I když jsem ještě neviděla barbie jak má zrcátko a maluje se! :D Jo a nemohla bys mi říct jakou značku používá ta barbie k obarvení vlasů? :D
To byl jenom vtip!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama